Wedstrijden

Wedstrijden

Kies een periode uit de lijst
Kies een ploeg uit de lijst
Kies een wedstrijdtype uit de lijst

TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaalVertrek
OEF
OR0005920401
02/08 20:30Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE B83 - 64(13) Heren A (1°land.)De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
OEF
OR0025950401
05/08 17:00Amon Jeugd Gentson HSE A41 - 49(13) Heren A (1°land.)Leopoldskazerne
BOV
BOVDSEPADE03
11/08 18:30(16) Dames A (2°prov)0 - 20BBC Lokeren DSE A't Sportkot
BOV
BOVHSEPDCD01
11/08 20:30BBC Latem - De Pinte HSE C60 - 33(15) Heren C (3°prov)OCP
OEF
OR0004050101
12/08 17:00(13) Heren A (1°land.)78 - 91BBC Latem - De Pinte HSE A't Sportkot
BOV
BOVHSEPAEA02
18/08 18:30BBC Wildcats Gavere HSE B56 - 100(14) Heren B (2°prov)De Vierklaver
OEF
OR0023880301
18/08 20:30Basket Meetjesland HSE A0 - 20(13) Heren A (1°land.)Valcke Eikenlo
OEF
OR0013170101
19/08 17:00Silaba Zelzate HSE A50 - 77(13) Heren A (1°land.)Eurohall Zelzate
BOV
BOVHSEPAAC03
23/08 20:00(14) Heren B (2°prov)100 - 80BBC Wuitens Hamme HSE A't Sportkot
BOV
BOVDSEPACD01
25/08 16:30BBC Wildcats Gavere DSE C52 - 45(16) Dames A (2°prov)De Vierklaver
BOV
BOVHSEPDBD04
25/08 20:20BBC Feniks Futuria Gent HSE B78 - 41(15) Heren C (3°prov)Hekers
OEF
OR0024620201
25/08 20:30BBC Houtem HSE A81 - 98(13) Heren A (1°land.)De Fabriek
BOV
BOVDSEPABD04
26/08 13:00DBC Duopaint Osiris Aalst DSE C63 - 49(16) Dames A (2°prov)De Burcht
OEF
OR0014500801
26/08 17:00BJM-Gembas Knesselare HSE A63 - 100(13) Heren A (1°land.)Sporthal Flabbaert
BOV
BOVHSEPAAB01
30/08 20:00(14) Heren B (2°prov)84 - 68BBC Hotshots Destelbergen HSE A't Sportkot
BOV
BOVHSEPADA05
02/09 15:00Tigers Evergem HSE B52 - 96(14) Heren B (2°prov)Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
BOV
BOVDSEPADA05
02/09 15:00(16) Dames A (2°prov)22 - 66BBC Olympia Denderleeuw DSE A't Sportkot
OEF
OR0016810301
02/09 17:00Gent-Oost Eagles HSE A81 - 73(13) Heren A (1°land.)Sporthalle Melle Vogelhoek
BOV
BOVHSEPDDA05
02/09 17:00(15) Heren C (3°prov)73 - 69Wasocub Waasmunster HSE A't Sportkot
COM
OVHSE31BNE01
08/09 18:00(15) Heren C (3°prov)61 - 70BC Black Boys Erpe-Mere HSE C't Sportkot
COM
OVHSE21ANE01
08/09 20:00(14) Heren B (2°prov)72 - 83BBC Helios Ford Zottegem HSE B't Sportkot
COM
OVDSE21ANI01
08/09 20:00(16) Dames A (2°prov)32 - 55 Amon Jeugd Gentson DSE D't Sportkot
COM
LAHSE11ANE01
09/09 17:00(13) Heren A (1°land.)74 - 60BBC Helios Ford Zottegem HSE A't Sportkot
COM
OVDSE21AGN02
14/09 20:45Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE 12 - 82(16) Dames A (2°prov)De Kriebel
COM
OVHSE21ADN02
15/09 16:00BBC Latem - De Pinte HSE C68 - 67(14) Heren B (2°prov)OCP
COM
OVHSE31BDN02
15/09 20:30B.B.C. Zele HSE A75 - 51(15) Heren C (3°prov)V.H.V.D.
COM
LAHSE11ADN02
15/09 20:30K-Basketteam Kortrijk HSE A90 - 89(13) Heren A (1°land.)Sporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
BOV
BOVHSEVR0201
20/09 20:00(14) Heren B (2°prov)62 - 71BBC Helios Ford Zottegem HSE BRode Los
COM
OVHSE31BNI03
22/09 18:00(15) Heren C (3°prov)54 - 61BBC Expo Denderleeuw HSE ARode Los
COM
OVHSE21ANI03
22/09 20:00(14) Heren B (2°prov)66 - 70KBBC Upkot Sparta Laarne HSE ARode Los
COM
OVDSE21ANK03
22/09 20:00(16) Dames A (2°prov)30 - 45Tigers Evergem DSE ARode Los
COM
LAHSE11ANI03
23/09 17:00(13) Heren A (1°land.)79 - 63BBC De West-Hoek Zwevezele HSE ARode Los
COM
OVDSE21ANE14
29/09 20:00(16) Dames A (2°prov)43 - 61BBC Olympia Denderleeuw DSE BRode Los
BOV
BOVHSE161601
29/09 20:30Panters Baasrode HSE B71 - 78(13) Heren A (1°land.)Pantershal
COM
OVHSE31BFN04
06/10 18:30Amon Jeugd Gentson HSE B70 - 57(15) Heren C (3°prov)Leopoldskazerne
COM
OVHSE21AFN04
06/10 20:00Remant Basics Melsele-Beveren HSE C60 - 72(14) Heren B (2°prov)'t wit zand
COM
OVDSE21AMN04
06/10 20:15BBC Houtem DSE C73 - 29(16) Dames A (2°prov)De Fabriek
COM
LAHSE11AFN04
06/10 20:30Panters Baasrode HSE A75 - 88(13) Heren A (1°land.)Pantershal
COM
OVHSE31BNM05
13/10 18:00(15) Heren C (3°prov)66 - 59BBC Houtem HSE CRode Los
COM
OVDSE21ANO05
13/10 20:00(16) Dames A (2°prov)52 - 50BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg DSE Rode Los
COM
OVHSE21ANM05
13/10 20:00(14) Heren B (2°prov)59 - 85BBC Houtem HSE BRode Los
COM
LAHSE11ANM05
14/10 17:00(13) Heren A (1°land.)103 - 116BBC Hyundai Wille Hansbeke HSE ARode Los
COM
LAHSE11ACN06
20/10 20:30BC Asse-Ternat HSE A86 - 91(13) Heren A (1°land.)Sporthal Walborrepark
COM
OVHSE21ACN06
20/10 20:30BBC Wildcats Gavere HSE A60 - 86(14) Heren B (2°prov)De Vierklaver
COM
OVHSE31BCN06
21/10 13:15Sgolba Aalter HSE C64 - 61(15) Heren C (3°prov)Sportpark Aalter
BOV
BOVHSE080101
25/10 20:20BBC Feniks Futuria Gent HSE A - (13) Heren A (1°land.)Hekers
COM
OVDSE21ABN15
27/10 18:30KBBC Bavi Gent DSE B - (16) Dames A (2°prov)Neptunus
COM
OVHSE31BNH07
03/11 18:00(15) Heren C (3°prov) - BBC Deinze-Nazareth HSE BRode Los
COM
OVHSE21ANH07
03/11 20:00(14) Heren B (2°prov) - Basketbal Club Vikings Lede HSE ARode Los
COM
OVDSE21ANC07
03/11 20:00(16) Dames A (2°prov) - BBC Lokeren DSE ARode Los
COM
LAHSE11ANH07
04/11 17:00(13) Heren A (1°land.) - KBBC Miners Beringen HSE ARode Los
COM
OVHSE31BAN08
10/11 18:30Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE - (15) Heren C (3°prov)De Kriebel
COM
OVHSE21AAN08
10/11 18:30KBBC Bavi Gent HSE B - (14) Heren B (2°prov)Neptunus
COM
LAHSE11AAN08
10/11 20:45Red Vic Wilrijk HSE A - (13) Heren A (1°land.)Sporthal Red Vic
COM
OVDSE21AHN08
10/11 21:00Onderons Grembergen DSE A - (16) Dames A (2°prov)Sporthal Scheldedreef
COM
OVHSE31BNK09
17/11 18:00(15) Heren C (3°prov) - BJM-Gembas Knesselare HSE BRode Los
COM
OVHSE21ANK09
17/11 20:00(14) Heren B (2°prov) - BJM-Gembas Knesselare HSE ARode Los
COM
OVDSE21ANJ09
17/11 20:00(16) Dames A (2°prov) - BBC Hotshots Destelbergen DSE ARode Los
COM
LAHSE11ANK09
18/11 17:00(13) Heren A (1°land.) - Hubo Limburg United HSE CRode Los
COM
OVDSE21ALN10
24/11 16:30BC Black Boys Erpe-Mere DSE A - (16) Dames A (2°prov)Sint Bavo
COM
OVHSE21AJN10
24/11 18:45BBC Olympia Denderleeuw HSE B - (14) Heren B (2°prov)Lecompte
COM
LAHSE11AJN10
24/11 20:15Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A - (13) Heren A (1°land.)Tuinwijk
COM
OVHSE31BJN10
25/11 14:30Crelan Okapi Aalstar HSE C - (15) Heren C (3°prov)Forum Aalst
COM
OVHSE31BNL11
01/12 18:00(15) Heren C (3°prov) - The Tower Aalst HSE ARode Los
COM
OVHSE21ANL11
01/12 20:00(14) Heren B (2°prov) - BC Black Boys Erpe-Mere HSE BRode Los
COM
OVDSE21ANF11
01/12 20:00(16) Dames A (2°prov) - BBC Deinze-Nazareth DSE BRode Los
COM
LAHSE11ANL11
02/12 17:00(13) Heren A (1°land.) - Duffel K.B.B.C. HSE ARode Los
COM
OVHSE31BNB12
08/12 18:00(15) Heren C (3°prov) - BBC Hotshots Destelbergen HSE ARode Los
COM
OVHSE21ANB12
08/12 20:00(14) Heren B (2°prov) - BBC Eksaarde HSE ARode Los
COM
OVDSE21AND12
08/12 20:00(16) Dames A (2°prov) - Panters Baasrode DSE ARode Los
COM
LAHSE11ANB12
09/12 17:00(13) Heren A (1°land.) - Sgolba Aalter HSE ARode Los
COM
OVHSE31BGN13
15/12 17:00Gent-Oost Eagles HSE C - (15) Heren C (3°prov)Sporthalle Melle Vogelhoek
COM
OVHSE21AGN13
15/12 20:30BC Lede HSE A - (14) Heren B (2°prov)De Ommegang
COM
OVDSE21APN13
15/12 20:30BBC Wildcats Gavere DSE C - (16) Dames A (2°prov)De Vierklaver
COM
LAHSE11AGN13
15/12 20:45Geranimo Bornem Basket HSE A - (13) Heren A (1°land.)Sporthal Breeven
COM
OVHSE21AEN14
05/01 18:30BBC Helios Ford Zottegem HSE B - (14) Heren B (2°prov)Helios
COM
OVHSE31BEN14
05/01 19:00BC Black Boys Erpe-Mere HSE C - (15) Heren C (3°prov)Sint Bavo
COM
LAHSE11AEN14
05/01 20:45BBC Helios Ford Zottegem HSE A - (13) Heren A (1°land.)Helios
COM
OVDSE21AIN16
06/01 13:00 Amon Jeugd Gentson DSE D - (16) Dames A (2°prov)Leopoldskazerne
COM
OVHSE31BND15
12/01 18:00(15) Heren C (3°prov) - B.B.C. Zele HSE ARode Los
COM
OVHSE21AND15
12/01 20:00(14) Heren B (2°prov) - BBC Latem - De Pinte HSE CRode Los
COM
OVDSE21ANG17
12/01 20:00(16) Dames A (2°prov) - Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE Rode Los
COM
LAHSE11AND15
13/01 17:00(13) Heren A (1°land.) - K-Basketteam Kortrijk HSE ARode Los
COM
OVHSE31BIN16
18/01 21:00BBC Expo Denderleeuw HSE A - (15) Heren C (3°prov)Lecompte
COM
OVHSE21AIN16
19/01 18:00KBBC Upkot Sparta Laarne HSE A - (14) Heren B (2°prov)Gemeentelijke Sporthal Laarne
COM
LAHSE11AIN16
19/01 20:15BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A - (13) Heren A (1°land.)Sporthalle Zwevezele
COM
OVDSE21AKN18
20/01 17:00Tigers Evergem DSE A - (16) Dames A (2°prov)Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
COM
OVDSE21AEN29
27/01 15:00BBC Olympia Denderleeuw DSE B - (16) Dames A (2°prov)Lecompte
COM
OVHSE31BNF17
02/02 18:00(15) Heren C (3°prov) - Amon Jeugd Gentson HSE BRode Los
COM
OVHSE21ANF17
02/02 20:00(14) Heren B (2°prov) - Remant Basics Melsele-Beveren HSE CRode Los
COM
OVDSE21ANM19
02/02 20:00(16) Dames A (2°prov) - BBC Houtem DSE CRode Los
COM
LAHSE11ANF17
03/02 17:00(13) Heren A (1°land.) - Panters Baasrode HSE ARode Los
COM
OVHSE31BMN18
09/02 16:15BBC Houtem HSE C - (15) Heren C (3°prov)De Fabriek
COM
OVHSE21AMN18
09/02 18:15BBC Houtem HSE B - (14) Heren B (2°prov)De Fabriek
COM
OVDSE21AON20
10/02 11:25BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg DSE - (16) Dames A (2°prov)Rozebroeken
COM
LAHSE11AMN18
10/02 17:00BBC Hyundai Wille Hansbeke HSE A - (13) Heren A (1°land.)Sporthal Oostbroek
COM
OVHSE31BNC19
16/02 18:00(15) Heren C (3°prov) - Sgolba Aalter HSE CRode Los
COM
OVHSE21ANC19
16/02 20:00(14) Heren B (2°prov) - BBC Wildcats Gavere HSE ARode Los
COM
LAHSE11ANC19
17/02 17:00(13) Heren A (1°land.) - BC Asse-Ternat HSE ARode Los
COM
OVDSE21ACN22
22/02 19:30BBC Lokeren DSE A - (16) Dames A (2°prov)Stedelijke Sporthal Durmehal
COM
OVHSE31BHN20
23/02 18:30BBC Deinze-Nazareth HSE B - (15) Heren C (3°prov)Palaestra
COM
OVHSE21AHN20
23/02 20:45Basketbal Club Vikings Lede HSE A - (14) Heren B (2°prov)De Ommegang
COM
LAHSE11AHN20
24/02 17:00KBBC Miners Beringen HSE A - (13) Heren A (1°land.)Spectrum College Campus Beringen
COM
OVHSE31BNA21
02/03 18:00(15) Heren C (3°prov) - Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE Rode Los
COM
OVHSE21ANA21
02/03 20:00(14) Heren B (2°prov) - KBBC Bavi Gent HSE BRode Los
COM
OVDSE21ANH23
02/03 20:00(16) Dames A (2°prov) - Onderons Grembergen DSE ARode Los
COM
LAHSE11ANA21
03/03 17:00(13) Heren A (1°land.) - Red Vic Wilrijk HSE ARode Los
COM
OVDSE21AJN24
09/03 19:15BBC Hotshots Destelbergen DSE A - (16) Dames A (2°prov)Sportpark Bergenmeers
COM
OVHSE31BKN22
10/03 15:00BJM-Gembas Knesselare HSE B - (15) Heren C (3°prov)Sporthal Flabbaert
COM
LAHSE11AKN22
10/03 16:30Hubo Limburg United HSE C - (13) Heren A (1°land.)Gemeentelijke Sporthal Lakerveld
COM
OVHSE21AKN22
10/03 17:00BJM-Gembas Knesselare HSE A - (14) Heren B (2°prov)Sporthal Flabbaert
COM
OVHSE31BNJ23
16/03 18:00(15) Heren C (3°prov) - Crelan Okapi Aalstar HSE CRode Los
COM
OVHSE21ANJ23
16/03 20:00(14) Heren B (2°prov) - BBC Olympia Denderleeuw HSE BRode Los
COM
OVDSE21ANL25
16/03 20:00(16) Dames A (2°prov) - BC Black Boys Erpe-Mere DSE ARode Los
COM
LAHSE11ANJ23
17/03 17:00(13) Heren A (1°land.) - Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE ARode Los
COM
OVDSE21ANB30
23/03 20:00(16) Dames A (2°prov) - KBBC Bavi Gent DSE BRode Los
COM
OVHSE21ALN24
30/03 18:30BC Black Boys Erpe-Mere HSE B - (14) Heren B (2°prov)Sint Bavo
COM
LAHSE11ALN24
30/03 19:30Duffel K.B.B.C. HSE A - (13) Heren A (1°land.)Sporthal Rooienberg
COM
OVHSE31BLN24
30/03 20:00The Tower Aalst HSE A - (15) Heren C (3°prov)De Burcht
COM
OVDSE21AFN26
31/03 15:00BBC Deinze-Nazareth DSE B - (16) Dames A (2°prov)Sporthal Nazareth
COM
OVDSE21ADN27
06/04 18:15Panters Baasrode DSE A - (16) Dames A (2°prov)Pantershal
COM
OVHSE31BBN25
06/04 19:15BBC Hotshots Destelbergen HSE A - (15) Heren C (3°prov)Sportpark Bergenmeers
COM
OVHSE21ABN25
06/04 20:30BBC Eksaarde HSE A - (14) Heren B (2°prov)Sporthal De Muylaert
COM
LAHSE11ABN25
06/04 20:30Sgolba Aalter HSE A - (13) Heren A (1°land.)Sportpark Aalter
COM
OVHSE31BNG26
13/04 18:00(15) Heren C (3°prov) - Gent-Oost Eagles HSE CRode Los
COM
OVDSE21ANP28
13/04 20:00(16) Dames A (2°prov) - BBC Wildcats Gavere DSE CRode Los
COM
OVHSE21ANG26
13/04 20:00(14) Heren B (2°prov) - BC Lede HSE ARode Los
COM
LAHSE11ANG26
14/04 17:00(13) Heren A (1°land.) - Geranimo Bornem Basket HSE ARode Los