Basketbalclub Haantjes Dhondt Interieur Oudenaarde

MEDEDELINGEN

Spaghettifestijn zaterdag 8 en zondag 9 december 2018

 

NIEUWS

Foto: de allereerste herenploeg (seizoen 1948-1949)

BBC HAANTJES OUDENAARDE heeft een héél lange, boeiende en rijke geschiedenis...
Het oorspronkelijke Haantjes Leupegem en het Fonteinplein ontstonden uit een soort wisselwerking.  

  Lees meer...

Meer mededelingen ...

Uitslagen

Kies een periode uit de lijst

10/11 (03) Microben G10A (gemengd) - Onderons Grembergen G10 A : 1 - 1
10/11 BBC Houtem G08 B - (02) Pré-microben G08 (gemengd) : 1 - 1
10/11 (04) Microben G10B (gemengd) - BBC Houtem G10 B : 1 - 1
10/11 (07) Pupillen G14A (jongens) - BBC United Ninove G14 A : 43 - 53
10/11 BC Black Boys Erpe-Mere J21 A - (12) Junioren J21A (jongens) : 46 - 57
10/11 (09) Miniemen J16A (jongens) - BBC Eksaarde J16 A : 79 - 60
10/11 (05) Benjamins G12A (jongens) - Sgolba Aalter G12 A : 40 - 68
10/11 Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G14 - (08) Pupillen G14B (jongens) : 68 - 45
10/11 KBBC Bavi Gent HSE B - (14) Heren B (2°prov) : 78 - 95
10/11 Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE - (15) Heren C (3°prov) : 75 - 63
10/11 Red Vic Wilrijk HSE A - (13) Heren A (1°land.) : 70 - 92
10/11 Onderons Grembergen DSE A - (16) Dames A (2°prov) : 44 - 31
11/11 (11) Kadetten J18B (jongens) - BBC Houtem J18 A : 36 - 75
11/11 K-Basketteam Kortrijk J18 A - (10) Kadetten J18A (jongens) : 112 - 26

Wedstrijden

Kies een periode uit de lijst

17/11 09:00 Amon Jeugd Gentson G10 A - (03) Microben G10A (gemengd) 1 1
17/11 11:00 (02) Pré-microben G08 (gemengd) - DBC Duopaint Osiris Aalst G08 A 1 1
17/11 11:30 KBBC Bavi Gent J18 B - (11) Kadetten J18B (jongens)
17/11 17:00 (08) Pupillen G14B (jongens) - BC Lede G14 A
17/11 18:00 (15) Heren C (3°prov) - BJM-Gembas Knesselare HSE B
17/11 20:00 (14) Heren B (2°prov) - BJM-Gembas Knesselare HSE A
17/11 20:00 (16) Dames A (2°prov) - BBC Hotshots Destelbergen DSE A
18/11 13:00 BBC Helios Ford Zottegem G14 A - (07) Pupillen G14A (jongens)
18/11 13:00 (12) Junioren J21A (jongens) - Amon Jeugd Gentson J21 A
18/11 15:00 BBC Houtem G12 A - (05) Benjamins G12A (jongens)
18/11 17:00 (13) Heren A (1°land.) - Hubo Limburg United HSE C